Zpátky do školy. Stylově.

Dva měsíce prázdnin utekly ani nevíme jak a je na čase zasednout zpátky do školních lavic. Už zase vypukne maraton ranního vstávání a otázky co na sebe. Proto je právě teď ideální čas na to, pořídit nový kousky. Takže…

vans

Co ti nesmí chybět?

Základ je jasný -> přezuvky, bačkory anebo prostě pohodlný boty do lavic nebo na přednášky. A hned za nima je v pořadí batoh nebo taška, o batozích si přečti víc v předchozím článku. No a ať chcem nebo ne, v září už začínaj být rána chladnější, takže určitě nesmíš zapomenout mikinu nebo bundičku. A když přijde hodně velká únava, mikinu použiješ i jako polštář pod hlavu. Kdo jsme to aspoň jednou neudělal, co?

A jaký outfit zvolit?

Záleží, pokud chceš vyniknout nebo zapadnout. Máme pro tebe dvě kombinace, jednu výraznější a druhou přízemnější.

V prvním outfitu dominují okatý tepláky Vans. Každý chce těch několik hodin mít pohodlí, hm? Outfit doplň o červenej batoh, kterej ladí s barevnou kombinací tepláků. No a zbytek už je v jednoduchý bílý, protože v tomhle outfitu zářej tepláky a ty to nechceš překombinovat.

outfit

Druhý outfit není tak výraznej, tim nic nezkazíš a pořád budeš mít styl a užívat si pohodlí. Černé legíny, který slušej snad každé z nás, zkombinuj s crop top mikinou. Zbytek outfitu doplň o bílý tenisky a tašku přes rameno. Každý nemusí být fanda batohů, že?

outfit

Tak co je tvůj šálek kávy? Vynikat nebo spíš zůstat u černobílý klasiky?