Trefa do černého!

Trefa do černého!

21. 11. 2019 2 min. čtení

Černá je klasika, která se hodí ke každý příležitosti. V jednom outfitu vyběhneš do práce, na kafe i večer do baru.  A navíc je praktická!

Černá je prej znakem dominance ale i podřízenosti... No dobře, důvod její oblíbenosti bude asi spíš v tom, že se v ní každej cejtí dobře, ta barva zeštíhluje a zároveň působí dobře, v některejch případech až luxusně.

černý outfit

Černou barvu si na sebe vezme ten, kdo chce na svoje tělo upozornit, ale i ten, kdo nechce bejt příliš vidět. V černý prostě můžeš vyniknout i zaniknout. A jakou stranu si vybereš, je už na tobě.

černé šaty

Tahle klasika se hodí ke každý příležitosti. V jednom outfitu vyběhneš do práce, na kafe i večer do baru.  A navíc je praktická! Ta barva nestárne tak rychle jako třeba bílá a nejsou na ní vidět skvrny.

mikina

Když mluvíme o skrvnách... je tu jedno pravidlo 👉 černá musí být černá

Tvoje černá musí bejt opravdu černá. Dej si bacha na vyšisovanou šedočernou nebo flekatý triko, který ztratilo v pračce barvu. To prostě nevypadá dobře.

pánský outfit

Takže je to jednoduchý. Jestli ráno zoufale koukáš do skříně, sáhni po černý. Klidně dvakrát a vznikne tak celočernej outfit, kterým prostě nic nezkazíš. Naopak. 

Bez černý to nejde. Černá byla, je a bude trendy.