Předsevzetí pro sneakerheady

Předsevzetí pro sneakerheady

9. 1. 2020 4 min. čtení

Novej rok je tady a ty nemáš vymyšlený jediný předsevzetí? Tak co jedno z těhlech? 

1. Svoje tenisky si budu čistit

Tak tohle chce dodržet snad každý ne? Že si vždycky, když si koupíš nový tenisky, říkáš, jak je budeš udržovat takhle krásně čistý? No tak pojďme v roce 2020 bojovat za čistý tenisky. Je to jednoduchý, buď můžeš chodit tak opatrně, aby ti doma stačilo je jenom otřít a nebo jednou za čas prostě vezmeš nějakej ten přípravek a dáš svoje boty do pucu. Nezapomeň, že o každou tenisku se staráš jinak, jde o materiál, ale v případě bílý a černý třeba i o barvu. Bílé nech vybělit na sluníčku, černé nech uschnout zásadně doma nebo se ti vyšisujou. 

2. Koupím si jen ty, který budu fakt nosit

Haha, tak na tohle předsevzetí jsme my u nás sami dost zvědaví. Bylo by super mít v botníku fakt jen ty, který reálně nosíš viď? Ale někdy je ta láska k botám silnější, než přemýšlet nad tím, jestli je skutečně unosíš. Takhle... pokud se nedokážeš vzdát toho pocitu nových bot, tak pak je jiná možnost - toč to, ať je všechny unosíš.

3. Zkusím něco novýho

Nike, adidas, Puma i Vans jsou klasika. Co třeba ale zkusit Saucony nebo Asics Tiger? I tyhle tenisky totiž uměj dost mile překvapit a to jak pohodlím, tak stylem. 

4. Za přehlednej botník

To trochu souvisí s tím čištěním tenisek. I to, kam je ukládáš se ukáže na jejich stavu. Házíš jednu přes druhou? Tak to ti moc dlouho nevydržej... Zkus to trochu utřídit, ať už použiješ krabice, poličky nebo nějaký konstrukce, udělej si ve svým botníku systém.

5. Jedna barva, jedny tenisky

Tohle známe všichni. Miluješ zrovna teď červenou nebo zelenou? A kolik od tý jedný barvy máš párů tenisek? No a teď ruku na srdce, stejně vždycky sáhneš po těch jednich, který jsou tvoje nejoblíbenější. Takže další rada od nás - měj přehled o tom, co v tom botníku máš a snaž se si vždycky vybrat nějakou novou barvu. Protože věř mi to, že budeš mít 5 černých párů stejných tenisek ti je k ničemu, ale až budeš mít různý barvy, to se pak ty outfity budou ladit sami. Ano, je něco jinýho mít bílý AF a bílý Conversky, protože to jsou zrovna dvě klasiky, který kombinuješ jinak. Ale nepotřebuješ mít v zeleným odstínu Air Maxy, Deerupty i RS-Xka.

6. Nebudu skladovat

No a když příjde ten čas, že některý z tenisek už nenosíš, pošli je dál. A můžeš to vzít klidně jen z praktickýho hlediska, nemusíš je udržovat a utvoří se ti místo na další pár.... 

Tak co, jdeš do toho s náma? Který vybereš? Pojď si s náma dát tuhle challenge na Instagramu a schválně jak dlouho nám to vydrží.