pic

O nás

Top4Street vyniká vášní pro sneakers a jedinečným stylem. Užíváme si aktivní život stylově. Trendy rádi sledujeme a ještě radši je přinášíme. U nás určitě najdeš tenisky, oblečení i doplňky, které ulici sluší. Umíme v tom totiž chodit. Takže pokud se chystáš vyrazit do ulic a potřebuješ poradit, co je teď trendy, a které věci radši schovat do sklepa, my jsme tu pro tebe. Ve streetwearu jsme jako ryba ve vodě.

Najdeš u nás legendární styly jako Superstary, Stan Smithy, Air Force, Ery, Jazzy, ale i odvážnější kousky a limitované edice. A to od TOP značek jako jsou adidas, Nike, Vans, Puma, Saucony, Asics, New Balance a další. Víme, kdo kdy jakou tenisku obul, co se nosí, a které sneakers by ti v botníku rozhodně neměly chybět. Tenisky jsou totiž naše vášeň a tak každý den začínáme nasáváním nových releasů a colabů a pohádkou před spaní jsou jak jinak než novinky ze světa sneakers. Mít styl tak nikdy nebylo snazší.

Top4Street je značka, která patří do rodiny Top4Sport a s jeho staršími sourozenci sdílí velmi blízký vztah k aktivnímu životnímu stylu.

Historie TOP4SPORT

2010

Zakládáme společnost Top4Sport a zahajujeme spolupráci s Nike

2012

Spouštíme specializovaný fotbalový e-shop Top4Football

2013

Spouštíme e-shopy Top4Running a Top4Fitness

2014

Otevíráme prodejnu Top4Football v Praze, nejmodernější fotbalovou speciálku ve střední Evropě. Spolupracujeme s více než 100 kluby od první ligy po okresní přebor.

2015

Expandujeme na Slovensko, zahajujeme provoz prodejny Top4Football v Bratislavě. A zároveň otevíráme prémiovou prodejnu Top4Running v Praze. Zahajujeme spolupráci s Českým atletickým svazem.

2018

Expandujeme do Německa, Rakouska a Španělska. Spouštíme e-shop Top4Street

2019

Top4Sport se stává hrdým členem 11TeamSports Group, největšího fotbalového prodejce v Evropě.