Nekonečná energie Ultraboostu

Technologie boost je už několik let v běžeckym světě známej pojem. Už jenom název v tobě okamžitě vyvolá příval energie a chuť vyběhnout. Ale nemusíš bejt zrovna běžeckým závodníkem, v těhlech teniskách můžeš pobíhat i v ulicích města.

ultraboost

 

adidas UltraBOOST tě hned na první pohled uchvátí svým designem a když je vyzkoušíš, nebudeš je chtít sundat. Pohodlí, který ti technologie UltraBOOST zaručí, jen tak žádná jiná bota nepřekoná.

ultraboost

 

Tenhle model, který je právem označován za vlajkovou loď značky adidas, ti přináší nejenom aktivní odpružení boost, ale taky svršek z materiálu Primeknit.

A teď trochu těch „odbornějších“ řečí.

Mezipodešev s aktivním odpružením boost poskytuje největší návratnost energie, jakou kdy adidas vytvořil a bezešvý úpletový svršek je pružný, ale zároveň nohu dobře zpevní. Přiléhavá konstrukce kopíruje tvar nohy a zmírňuje tlak na nejvíc namáhaných místech. Zajišťuje taky větší prodyšnost, a to v létě rozhodně oceníš.

ultraboost

 

Podrážka Stretchweb je přirozeně pružná a doplněná o gumu Continental, která zaručuje maximální přilnavost na mokrém i suchém povrchu a je odolná vůči oděru. Technologie TORSION® SYSTEM zajišťuje zpevnění střední části nohy.

ultraboost

 

Adidas Ultraboost ti přináší energii i pohodlí zároveň. Aktivní pěna boost, tvořená tisíci energetických kapslí, ukládá a uvolňuje nekonečnou energii při každym kontaktu s povrchem. Čím víc energie vydáš, tím víc ji dostaneš zpět. A tomu celýmu navíc korunuje jedinečný design.

A to už za vyzkoušení stojí! Nebo ne?!