Mikina nadevše

Pohodlný kousky jdou vpřed a můžeš je kombinovat i s elegantními druhy oblečení. A právě mikiny patří mezi ně. Jejich popularita rozhodně roste. Mikiny už nepatří jenom mezi volnočasové kousky, nosí se teď úplně všude: v práci, na sport, na formální příležitosti, ... Neboj se kombinovat a experimentovat. Vezmeš ji jednou a už nebudeš chtít nic jiného. 

mikina

Kdo chce být originální, nesmí se bát nejít s davem, ale proti němu. To platí jak v životě, tak ve světě módy.

Jak nosit mikinu, a přitom vypadat šik?

Mikina se sukní

Že mikina patří jenom k teplákům nebo k legínám? Vůbec. Neboj se vyzkoušet kombinaci se sukní. V tomhle outfitu jsem zvolila černou koženou sukni s černou mikinou. Tenhle look je hozen trochu do elegantního stylu pro inspiraci a možné využití pro formálnější příležitosti. K udržení jednoduchosti a elegance jsou zvoleny celo bílé boty, jak jinak než milované Conversky.

mikina

Mikina a džíny

Obleč černou přes hlavu, a nebo světlou na zip. S kombinací se stále populárními džíny s dírami působí ležérně, ale stále šmrncovně. Růžová barva je vhodná pro blížící se léto a pro rozsvícení outfitu.

mikinamikina

BTW, který tým jsi? Ten, který preferuje mikiny na rozepínání, a nebo fanoušek mikin přes hlavu?

Sportovní styl

Pak samozřejmě nesmíme zapomenout mikinu s legínami nebo tepláky, klasická kombinace, ale stále cool, když to umíš nosit. A když vezmeš mikinu o velikost větší, rozhodně se nic nestane. Naopak!

mikinaJak nejradši nosíš mikinu ty? Ukaž nám svůj outfit na IG a vyhraj.