Legíny do ulic patří!

Ruku nahoru, kdo miluje legíny i jinak než jenom na sport? A jak je nejradši kombinuješ?

leginy

Trocha historie… Jako první se legíny nosily kvůli zahřátí nohou v chladném počasí a byly vyráběny převážně z kožešiny. Pak se staly nezbytnými na sport. No a dnes? Legíny jsou fenomén!

leginy

Legíny do ulic patří, jen musíš vědět, jak je nosit. Nejjednodušší možností jak nosit legíny, je kombinace s delší mikinou nebo trikem, to je v dnešní době klasika, která neublíží žádné postavě. Krátký vršek k legínám už není tabu, ale má svoje pravidla. Pokud chceš vyrazit v legínách, ve kterých všichni uvidí tvé obepnuté pozadí, je vhodnější mít k tomu náležité míry (nic ve zlém samozřejmě).

leginy

Další důležitou věcí je, aby ti perfektně padly. Pokud budou příliš vytahané, budou na tobě plandat a vypadat jako špatně padnoucí tepláky. Naopak, pokud budou příliš těsné, budou ti zvýrazňovat partie, které zvýrazněné mít nechceš. Vyber si legíny se správnou délkou, takže po kotníky. Ty ¾ zbytečně zkracují nohy, ale znáš to „sto lidí, sto chutí“.

Co se týče barvy, tak samozřejmě, černá zužuje, takže všechny sáhneme po černých. Ale nemusíš se bát barev ani vzorů, jen k nim vol spíš delší jednobarevné vršky, protože „míň je víc“.

leginy

A jak je nejradši nosíš ty? Sdílej s náma na Instagramu svůj outfit. Nezapomeň označit @top4street.cz, protože každý měsíc vybíráme jednu výherní fotku.

 

Blog by Veronika Nováková