Kytky jsou v kurzu!

Sportovní kousky v kombinaci s květinovými vzory? Velké, malé, ve výrazných barvách, ale i v jemných tónech. Na topech, mikinách, botách i na čepicích....

Nech rozkvést svůj šatník.

květiny

Neexistuje žádná holka, který by květinové vzory alespoň v nějaké podobě neslušely. Takže právě proto jsou květinové vzory už dlouho letním hitem.

Jak zvolit správnou kombinaci?

S motivy květin musíš, stejně jako s jinými potisky, být opatrná. Květiny na tmavých plochách lichotí rozhodně víc, než na světlých a drobnější kvítky lichotí rozhodně víc, než větší potisky. Jedno je jasný, když zvolíš květinové triko, musíš ho kombinovat s jednoduchým spodkem. Znáš to „míň je víc“ a „v jednoduchosti je krása“.  Květiny na oblečení jsou samy o sobě natolik výrazným prvkem, že není třeba je ještě víc zviditelňovat. Třeba Champion přišel s tričkem, které je ozdobené jemným potiskem ideální na léto v kombinaci třeba s džinovými kraťasy. 

květiny

 

O rozkvetlou limitku se postarala značka Puma ve spolupráci se Sue Tsai. Jemné kvítky zdobící mikinu s kombinací černé barvy je ideální volba na chladnější letní večery. Ve stejném stylu je i tričko, které stačí, díky jeho pestrosti, zkombinovat s jednoduchým spodkem, a můžeš vyrazit.

puma

 

Netroufáš si na žádné velké rozkvetlé plochy?

Řešením pro tebe můžou být květinové doplňky jako je například čepice nebo boty. U nás najdeš i skvělou kombinaci pantoflí Puma, které ti nesměj v letní výbavě chybět.

kšiltovka

 

puma

Tak jaký květinový kus si objednáš? Sdílej s náma na Instagramu svůj outfit a nezapomeň označit @top4street.cz, protože každý měsíc vybíráme jednu výherní fotku.