Hvězdy nosí kšiltovky, a co ty?

Celebrity je nosej, aby se schovali před ostatníma. My se v nich schováváme možná tak před sluníčkem, a nebo schováváme bad hair day.

Ale někdo je taky sbírá..

kšiltovka

Čepice s kšiltem byla dřív spíš neodmyslitelná součást hráčů baseballu a jejich dresu. Dnes je to ale módní hit, který se neustále vrací. Hvězdy showbusinessu nám každý den ukazujou, že kšiltovka se nenosí pouze ke sportovním outfitům, ale taky k džínům, košili a dokonce i letním šatům. Hlavní je se toho nebát.

Flexit

kšilt

Kšiltovka, baseballka, čepice s ohnutým kšiltem, prostě klasika. Baseballka proto, že úplně nejikoničtější, co na světe existuje je kšiltovka se znakem baseballového klubu jako je třeba New York Yankees, LA Dodgers.

Snapback

snapback

Kdo není fanoušek baseballek, je snapback správná volba. Je pro ně typický rovný kšilt a zapínání vzadu s nastavitelnou velikostí. Proslavili je především rapeři a fanoušci hiphopu v 90. letech, ale dneska už jsou stejně populární jako baseballky.

Truckerka

truckerka

Tenhle typ kšiltovky můžeš mít v různých tvarech i barvách, no prostě si vybere každý. Od ostatních typů se liší zadní částí čepice, tu tvoří plastová síťka, která větrá. Ideální volba na léto, nemyslíš?

A jak ji nosit?

Kdo zrovna nefandí „crazy“ kombinacím, může zvolit jednoduchý styl s bílou košilí, dokonale padnoucími džínsy, kabelku a sportovní kšiltovku, která outfit oživí. Pokud myslíš, že do elegantního stylu kšiltovka nepatří, tak se pleteš. Klasický look, který doplňuje kšiltovka, je hravý a neotřepaný. Co třeba kombinace klasických černých rovných kalhot, košile, sandálky nebo podpatky doplněné právě kšiltovkou?

Ke sportovním lookům nemusím asi ani nic dodávat, že? 

kšiltovka

Hlavní je se toho nebát! 

Jakou kšiltovku zvolíš ty? Navíc když tenhle měsíc přidáš na Instagram fotku tvýho outfitu s @top4street.cz, tak jednu můžeš vyhrát.