Hrdě na hrudi

adidas představil novinku v rámci kolekce VRCT. Bundu, kde si můžeš vyměnit nášivku na hrudi. Ať už je tvůj životní příběh jakýkoli, teď ho můžeš sdělit světu. Tak co bude na tý tvojí?

adidas vrct

V základní variantě zdobí bundu klasické atletické „A“, který můžeš nahradit svým vlastním symbolem. Ten na bundu umístíš prostřednictvím „nášivky“ na suchý zip. Dej prostor kreativitě. Řekni, na čem ti skutečně záleží. Inspirovat se přitom můžeš slovy, který zvolili ambasadoři značky adidas. Patří mezi ně třeba basketbalista James Harden, fotbalista Paulo Dybala nebo mistr světa v plavání Ning Zetao. Každý ze sportovců se snažil jedním slovem zachytit svůj vlastní příběh a svoje vlastní hodnoty.

adidas VRCTNa co jsi hrdý ty?

Každej máme ten svůj životní příběh.. 

.. a je jenom na nás, jak se ke všem výzvám postavíme. Jsi silnější díky životní zkušenosti nebo tě něco táhne pořád dopředu?

Klikni na fotku, inspiruj se tak jednotlivýma příběhama a najdi ten svůj. 

 

Believer

Věř, běž a dokážeš?

Stefanos Tsitsipas, tenista, kterej věřil a jako první vyhrál ATP. Klikni na fotku a přehraj si jeho příběh.

vrct

 

Author 

Mette Towley, tanečnice, kterou znáš například z videoklipu Lemon a nebo taky jako tanečnici ve skupině Pharrella Williamse. Tahle holka tvoří každej den a chce, aby svět byl lepší...

vrct

 

Family 

James Harden nebo ho znáš pod přezdívkou "The Beard"? Jeden z těch nejlépe střílících obránců, nikdy nezapomíná odkud pochází. A kdo tebe utváří? 

vrct adidas

 

I'm perfect

Pokud hledáš někoho, kdo tě namotivuje, pak je to Denise Schindler. Přijala svojí nedokonalost a předělala ji na dokonalost.

imperfect

 

Sacrifice

Protože musíš něco obětovat, pokud chceš něco dokázat. Jen se nevzdávat. A tím se řídí i Paulo Dybala, klikni pro jeho příběh.

vrct dybala

 

Brave

Ning Zetao. Několik zlatých medailí i zdolaných rekordů v plavání. Co mu nesmělo na jeho cestě chybět? Statečnost.

vrct ning zetao

A jaký je tvůj příběh?