Ani léto, ani podzim. 3 tipy, co nosit v tomhle počasí

Léto končí, ale podzim ještě nezačal. Rána a večery tě můžou potrápit nižšími teplotami, takže v šortkách ti bude zima, ale přes den se v kalhotách upečeš. Tak jsme ti poskládali outfity tak, aby ti v tomhle nerozhodnym období nebyla zima ani vedro.

outfit

Přelom mezi sezónama pasuju na nejhorší období, kdy už vůbec nemám co na sebe. Přiznávám, že sama se několikrát ráno převlíkám, než mám pocit, že je to ono. Máš to tak taky? Ale je tady jedna výhoda tohohle období - můžeš nakupovat v letních slevách a kombinovat to s kousky z novejch podzimních kolekcí.

Ani při teplotním propadu nemusíš sahat po tmavých barvách

Kombinace lehčí mikiny nebo trička s dlouhým rukávem a džínových roztrhaných šortek je přesně ta cesta, díky který překonáš deprese z konce léta. Je to období, kdy ti nevadí nechat nohy odhalené. Léto sice končí, ale to neznamená, že se hned musíš oblíkat do černé nebo šedé. Když už nejsou letní teploty, udrž aspoň summer vibes svým outfitem.

outfit

Šaty po celý rok

Šaty patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení v jakymkoliv ročním období. Třeba skvělé košilové šaty stačí doplnit jednoduchýma teniskama. Když ti bude trochu chladno, můžeš jednotlivý kousky vrstvit, takže přihoď třeba bundu v černé barvě. Kostkaté šaty upoutají pozornost samy o sobě, takže dál sahej už po jednoduchosti. A nebo vezmi jednoduchý černý šaty, ke kterým můžeš zas naopak hodit výraznou mikinu. 

outfit

Legíny a crop top

Další sázka na jistotu, a hlavně pohodlí, je kombinace legín crop topem. Strašně oblíbená kombinace, která zaplňuje Instagram. Jsi sexy, ale zároveň se cítíš pohodlně. Kdo by to nechtěl. Týhle kombinaci dodáš korunku, když si vezmeš pantofle. Znáš to free, ale cool?

outfit

Líbí se ti outfity? Tak nás nezapomeň inspirovat na Instagramu s označením @Top4street.cz

 

Blog by Veronika Nováková