Aktovku na záda, je čas jít do školy!

Začátek školního roku je za rohem. A jak jinak přivítat první zářijový den než s batohem na zádech. Pořiď si cool batoh na nový školní rok. Udávej styl a buď v pohodě.

batoh

Doby, kdy holky radši tahaly učebnice po kabelkách na jedné ruce, jen aby vypadaly dobře jsou naštěstí pryč. To, že trpěly ruce i záda, bylo vedlejší, ale hlavně, že jim kabelka ladila k outfitu. Těmhle časům je dávno konec. Batoh je trendy, stylovej a naopak must have tvýho šatníku.

batoh

Pamatujem si ty dny, kdy jsme měli dlouhý nákupní seznamy, nebo spíš rodiče je museli odbavovat, sešity, pravítka, kružítka a věci do kufříku na výtvarku, a to nejsou malý položky. Teď už koupíš pár sešitů nebo hodíš notebook do batohu co? Tak tím pádem potřebuješ zainvestovat do kvalitního batohu. Ať směřuješ na střední, kde taháš učebnice a sešity nebo na přednášky s laptopem, v každém případě potřebuješ kvalitní batoh na podporu zad.

batoh

Pár rád při výběru batohu

  • Cena

To, že je batoh nejdražší, neznamená, že je nejlepší nebo nejkvalitnější. Na kvalitu se zaměř především tak, že zkontroluješ tvarování zádového systému.

  • Velikost

 Batoh vždycky vybírej podle svojí výšky.

  • Univerzálnost

Než batoh koupíš, přemejšlej nad tím, co v něm budeš tahat. Jestli několika kilové učebnice nebo jeden laptop. Pokud jsi středoškolák, zaměř se na batohy s pořádnými popruhy na ramena a kvalitním zádovým tvarováním. Jestli budeš v batohu nosit jen laptop, tak vybírej batoh, který je na to dělaný. Takže se speciální kapsou a HLAVNĚ si zkontroluj velikost, aby se ti tam ten notebook vešel.

A co je samozřejmě pro většinu z nás nejdůležitější...

  • Design

Jakou barvu zvolit, aby se to hodilo k mým outfitům?

Jaký tvar mám vybrat? A co velikost?

Všechno rozhoduj na základě tvýho stylu a šatníku. Je to naprosto individuální a neznamená, že když tvýmu sousedovi / sousedce ladí tenhle batoh, že bude ladit i tobě. Jasně, pokud fakt nevíš, tak je jedna rada nad zlato - klasická černá se hodí ke všemu a je praktická. Ale určitě neuděláš chybu i s jinou barvou, která naopak tvoje outfity může oživit. Vyber takový, který bude nejlíp vystihovat tvůj osobitý styl.

batoh

Blog by Veronika Nováková