F.R.I.E.N.D.S.

Seriál Přátelé slaví 25 let a během všech těch epizod se objevilo několik ikonickejch tenisek i oblečení. Chceš obout tenisky, ve kterejch Chandler stěhoval Phoebe? Vyběhnout ve stylu Rachel? Nebo si házet, co nejdýl to půjde jako Joey?

friends

Puma

Speciálně jeden styl se v Přátelích objeví hned několikrát, a to Puma Suede.

puma suede

Tak třeba legendární díl, kde se Phoebe přejmenuje na Princeznu Consuelu Banana-Hammock? Přesně v tom dílu má Chandler na nohou Pumu. 

pumaA stejně tak je obuje Chandler při stěhování Phoebe, aby ji potom řekl, že jediný pozitivní na rozchodu s Mikem je to hnusný křeslo, který je ale vlastně její.. Rachel má Suede při její poslední noci s Monikou, Phoebe je obuje v díle, kdy je Chandler zhypnotizovaný kazetou, kterou namluví Joey a když Phoebe má krysí miminka, je to zase Chandler, kdo má obutý Suede.

puma siedeA co den díkůvzdání, kdy se Joeymu zasekne ve dveřích hlava? Hádej, co na tuhle noc Chandler zase obul...

adidas

Joey zažije pár svejch vtipnejch momentů právě v teplákách adidas. Trhne v nich rekord v házení s míčem, ale taky si v nich utrhne kýlu. 

adidas

Joey ale neni jedinej, kdo v adidas věcech sportuje. Užíváš si díl, kde se Rachel stydí za to, jak Phoebe běhá, ale pak tomu taky podlehne? 

adidas

Monika má na sobě adidas mikinu, když přemejšlej nad tím, kdo by byl jakej ve válce. A těsně potom, co si Ross myslel, že Joey ho zachránil před střílením, ale přitom bránil svůj sandwich..

adidasNo a ani Přátelé se neobejdou bez ikonickejch Stan Smithek. Podívej se co má Rachel na nohou v díle The one with the screamer. Tam Rachel randí s Benem Stillerem, kterej tak trochu křičí. 

adidas stan smith

Nike

Ze všech značek je to právě Nike, který v Přátelích potkáme nejčastějc. Tak třeba klasickou mikinu vystřídá Joey hned v několik barvách i dílech. Díl s Rossovým grantem si vybavujem všichni ne?! Nebo třeba ten, kdy Rachel s Rossem najmou Sandyho, chůváka pro Emu. A tuhle mikinu má Joey na sobě i v díle, kde se dozvíme, že Phoebe okradla v dětství Rosse. No a stejně tak v ní přesvědčuje Chandlera, že není jako Heckles.

joey

Nike oblíkne taky Ross a to v jeden fenomenální večer, kdy pomáhaj Joeymu dostat se do role moderátora zábavný show. Chytne je to víc než sami čekali..

tepláky Nike

Kdo nemiluje ten díl, kdy všichni hrajou americkej fotbal na den díkůvzdání? A nejenom Rachel hraje v Nike teniskách.

Nike

A není to jenom o teniskách. Monika obuje Nike pantofle v díle "The one when Ross hugs Rachel", v tomhle díle se jenom utvrdíme, že Ross má pro Rachel prostě slabost. 

nike

Nike tepláky obleče Chandler, když nedokáže brečet. Ani Bambi ani štěňátko a už vůbec mu slzu neuroní představa, kdy Monika umírá a to mu to přitom barvitě popisuje. 

tepláky nIke